Завітайте до нашого бібліотечного інформаційного центру!

Бібліотечний інформаційний центр  школи створений у 2017 році на базі шкільної бібліотеки. Тут учні мають  доступ до мережі Інтернет,  користуються бібліотечним фондом, спілкуються і просто відпочивають

Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Книга знає, книга вчить. Будем з книгою дружить"

З 19 березня по 23 березня пройшов  Всеукраїнський тиждень дитячого читання під гаслом  "Книга знає, книга вчить. Будем з книгою дружить".  На протязі тижня серед учнів 2-3 класів  проводили  голосні читання. Серед кращих були: Денисенко Маша, Іспірян Крістіна, Семко Антон, Широбокова Діана, Лобоцька Поліна, Войтович Вероніка, Химич Арсен.  В рамках тижня та до 95-річниці Таращанського району для учнів 5-7 класів бібліотекар Галина Юріївна спільно з бібліотекарями  будинку культури Кульновою Валентиною Іванівною та Мусієнко Іриною Іванівною провели цікаву розповідь про видатних земляків. Протягом тижня проходило  обговорення  нових надходжень.

«Мандрівка книжковим містом».

27 листопада бібліотекар Ківшоватської школи Красносільська Г. Ю. провела цікавий урок «Мандрівка книжковим містом». Діти отримали загальні уявлення про бібліотеку, ознайомилися з правилами користування нею, з гігієною читання та як не складно ремонтувати книжки

.

У гостях у казки

Бібліотекар школи Красносільська Г.Ю. та члени драматичного гуртка (керівник Гальчик О.О.) провели свято «У гостях у казки» для учнів початкових класів. На свято завітали: Названий батько, Мудра дівчина, а також герої української народної казки «Курочка ряба на новий лад». Учні поринули у світ казок, відгадували цікаві загадки. По закінченні свята бібліотекар вручила грамоти найактивнішим читачам.